تعمیر جعبه فرمان سوزوکی ویتارا

در این ویدئو آموزشی قصد تعمیر جعبه فرمان سوزوکی را داریم که علت خرابی این جعبه فرمان نشتی روغن از سمت راننده و از داخل گردگیر است. معمولا زمانی که جعبه فرمان از سمت راننده نشت می کند علت نشتی زنگ زدگی میل است. برای تعمیر ابتدا باید شیر فرمان را از خود جعبه جدا می کنیم که برای انجام این کار لازم است دو لوله متصل به شیر فرمان و دو پیچ آلنه را جدا کنیم. شیر فرمان سوزوکی دارای کاسه نمد پایین و کاسه نمد بالا می باشد که در کوزگی قرار دارد. جعبه فرمان سوزوکی دارای یک کاسه نمد میانی در وسط و یک کاسه نمد کمری و یک چک نت رزوه ای است که لازم است این قطعات را باز کنیم. داخل چک نت پکینگی هست که باید آن را تعویض کنیم. همانگونه که در ویدئو زیر مشاهده می کنیم میل دنده شانه ای سوزوکی کاملا زنگ زده است که باید این زنگ زدگی را توسط دستگاه تراش و پولیش کاری از بین ببریم. پس از اینکه زنگ زدگی میل را از بین بردیم میل کاملا صاف و صیقل می شود اما میل باریک شده و باید برایش بوش آلومینیوم داخل اورینگ تراش بدهیم و به جای کاسه نمد استفاده می کنیم. برای نتیجه بهتر توصیه می کنیم حتما از کاسه نمد CFW آلمان و کورتیکو استفاده شود.

تعمیرکاران با تجربه ما در هیدروکار به صورت تخصصی لوازم داخلی انواع جعبه فرمان را جهت رفع روغن ریزی تعمیر می کنند. برای اطلاعات جامع درباره جعبه فرمان هیدرولیک و عملکرد آن پیشنهاد می کنیم مقاله تعمیر تخصصی لوازم داخلی جعبه فرمان هیدرولیک را مطالعه کنید. برای مشاهده محصولات انواع جعبه فرمان به لینک سفارش انواع جعبه فرمان هیدرولیک مراجعه کنید. شما می توانید نمونه کارها را در اینستاگرام نیز دنبال کنید.

Instagram

پیشنهاد ویژه: اگر شما یک تعمیرکار هیدرولیک هستید و در تعمیرات تخصصی جعبه فرمان هیدرولیک مشکل دارید، هر کجای ایران که هستید با ما در ارتباط باشید تا به بهترین نحو مشکلتان را حل کنیم. با ما دانش کاری خود را ارتقاء دهید تا یک تعمیرکار حرفه ای شوید. برای درخواست آنلاین تعمیر فرمان هیدرولیک خودرو کلیک کن !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست