تعمیر جعبه فرمان ال 90

در این ویدئو قصد داریم جعبه فرمان ال 90 را جهت رفع روغن ریزی تعمیر کنیم. لازم است بدانیم که جعبه فرمان تندر 90 جعبه فرمان خاصی است که بسیار ظریف کاری دارد به همین دلیل با سایر جعبه فرمان ها متفاوت است. همانگونه که در ویدئو زیر مشاهده می کنید برای رفع روغن ریزی ابتدا کاسه نمد موجود در جعبه را که دارای سایز 24 – 36.5 است با استفاده از ابزار مخصوص به خوبی داخل میل جعبه فرمان جا میزینم و سعی می کنیم سر میل را پخی بدهیم تا کاسه نمد به راحتی داخل آن قرار گیرد. سپس میل را داخل جعبه فرمان جا میزنیم و کمپرسش را تست می کنیم. پس از صحت و اطمینان از درستی کار به سراغ چک نت می رویم. این بخش دارای یک کاسه نمد و یک اورینگ با همان اندازه و سایز قبلی می باشد. کاسه نمد و چک نت را تعویض میکنیم سپس با ابزار مخصوص و بدون هیچ نوع چسبی جا می زنیم در پایان اورینگ را تعویض کرده و با دقت جا می اندازیم.

شیر فرمان ال 90 تقریبا شبیه شیر فرمان 206 است اما کاسه نمد آن فرق می کند. اکثر تعمیرکاران هیدرولیک برای کاسه نمد پایینی ال 90 از کاسه نمد 206 استفاده می کنند که این کار کاملا اشتباه است چون سایز داخلی کاسه نمد ال 90 به اندازه 38.5 است و کاسه نمد 206 برایش گشاد است که این مساله باعث می شود بعد از مدتی روغن ریزی پیدا کند.

تعمیرکاران با تجربه ما در هیدروکار به صورت تخصصی لوازم داخلی انواع جعبه فرمان را جهت رفع روغن ریزی تعمیر می کنند. برای اطلاعات جامع درباره جعبه فرمان هیدرولیک و عملکرد آن پیشنهاد می کنیم مقاله تعمیر تخصصی لوازم داخلی جعبه فرمان هیدرولیک را مطالعه کنید. برای مشاهده محصولات انواع جعبه فرمان به لینک سفارش انواع جعبه فرمان هیدرولیک مراجعه کنید. شما می توانید نمونه کارها را در اینستاگرام نیز دنبال کنید.

Instagram

پیشنهاد ویژه: اگر شما یک تعمیرکار هیدرولیک هستید و در تعمیرات تخصصی جعبه فرمان هیدرولیک مشکل دارید، هر کجای ایران که هستید با ما در ارتباط باشید تا به بهترین نحو مشکلتان را حل کنیم. با ما دانش کاری خود را ارتقاء دهید تا یک تعمیرکار حرفه ای شوید. برای درخواست آنلاین تعمیر فرمان هیدرولیک خودرو کلیک کن !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست