ویدیویی از تعمیر جعبه فرمان پراید کره ای

در این ویدئو بیشترین تمرکز بر روی طریقه جا زدن جعبه فرمان پراید کره ای می باشد. این جعبه فرمان را جهت رفع روغن ریزی تعمیر می کنیم. همانند تعمیر سایر جعبه فرمان ها لازم است کاسه نمد را تعویض کنیم و پس از تراش میل دنده شانه ای آن را جا بیندازیم. هنگام جا انداختن میل به این دلیل که فاصله میل پراید کره ای کم است لازم است که فقط مقدار کمی گریس به آن بزنیم تا نرم تر جا بیفتد و باید با دقت کافی این کار را انجام دهیم. و حتما باید حالت کمپرسی که در ویدئو تست شده است برقرار باشد.

پیشنهاد ویژه: اگر شما یک تعمیرکار هیدرولیک هستید و در تعمیرات تخصصی جعبه فرمان هیدرولیک مشکل دارید، هر کجای ایران که هستید با ما در ارتباط باشید تا به بهترین نحو مشکلتان را حل کنیم. با ما دانش کاری خود را ارتقاء دهید تا یک تعمیرکار حرفه ای شوید. برای درخواست آنلاین تعمیر فرمان هیدرولیک خودرو کلیک کن !

تعمیرکاران با تجربه ما در هیدروکار به صورت تخصصی لوازم داخلی انواع جعبه فرمان را جهت رفع روغن ریزی تعمیر می کنند. برای اطلاعات جامع درباره جعبه فرمان هیدرولیک و عملکرد آن پیشنهاد می کنیم مقاله تعمیر تخصصی لوازم داخلی جعبه فرمان هیدرولیک را مطالعه کنید. برای مشاهده محصولات انواع جعبه فرمان به لینک سفارش انواع جعبه فرمان هیدرولیک مراجعه کنید. شما می توانید نمونه کارها را در اینستاگرام نیز دنبال کنید.

Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست