درباره ما

آشنایی با هیدروکار

گروه فنی و مهندسی هیدروکار در سال 1375 با هدف تعمیرات تخصصی هیدرولیک در زمینه تعمیرات تخصصی لوازم داخلی انواع جعبه فرمان – رفع روغن ریزی و رفع صدای فرمان، تعمیر و تقویت کردن تضمینی انواع شیر فرمان، تعمیرات تخصصی انواع کمک فرمان، تعمیرات تخصصی کلیه ی پمپ های هیدرولیک و همچنین تراشکاری قطعات هیدرولیک و تولید داخلی برخی محصولات هیدرولیکی با کیفیت بالا، تاسیس گردید.

این گروه در راستای ارائه خدمات تخصصی و ارتقاء دانش هیدرولیک بین تعمیرکاران و سایر علاقه مندان به این حوزه در سطح کشور و افزایش میزان کارآفرینی، با گذشت چندین سال سابقه کاری و فعالیت مستمر در این صدد برآمد که خدمات خود را به صورت آنلاین در سرتاسر کشور ارائه دهد تا راه ارتباطی با سایر همکاران و علاقه مندان در کل کشور به راحتی برقرار شود . بدین ترتیب ما اقدام به راه اندازی یک وب سایت در زمینه هیدرولیک، آموزش تعمیرات تخصصی هیدرولیک، تعمیرات جعبه فرمان و تقویت کردن انواع شیرفرمان با نام هیدروکار به آدرس اینترنتی https://hidrocar.ir نمودیم.

امیدواریم بتوانیم با ارائه بهترین راهکاری های تعمیرات هیدرولیک و جدید ترین مطالب علمی در زمینه هیدرولیک و خودروها و همچنین عرضه انواع قطعات و تجهیزات هیدرولیک رضایت شما همکاران عزیز را بدست آوریم.

با بهترین تعمیرکاران ما آشنا شوید

تعمیرکاران اصلی و حرفه ای

تیم تخصصی هیدروکار

آدرس : خراسان شمالی – بجنورد – جاده نیروگاه – تعمیرگاه تخصصی هیدرولیک امید

توجه: در صورتی که قصد مراجعه حضوری را دارید، حتما قبل از حضورتان به صورت تلفنی هماهنگ فرمایید.

 توجه : در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید از طریق تلگرام و یا تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید.

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

ساعات پاسخگویی: همه روزه از ساعت 8 صبح الی 8 شب

توجه: چنانچه در این زمان موفق به تماس نشدید می توانید از طریق تلگرام یا اینستاگرام با ما در ارتباط باشید.

فهرست